HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

2004 yılında 200m² küçük bir atölyede metal işleme sektörüne adım atan Hakan ÖZCAN kısa sürede mesliğine göstermiş olduğu özveri ve emek sayesinde giderek büyüyen teknolojiyi yakından takip ederek günümüzde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

3000m² kapalı alanda hizmetine devam eden HAKAN ÇELİK SANAYİ MAMUL GIDA İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kurulduğu günden itibaren Lazer Kesim, Plazma Kesim, Çelik Kesim, Ferforje Cnc Tasarım ve Üretimi konusunda üretim yapan uzman kadrosuyla giderek kendisini geliştirmiş ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

"Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir" prensibiyle çalışarak siz değerli müşterilerimizin, hızlı kesim, düşük maliyet talebini maksimum hizmet kalitesiyle gerçekleştirmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı müşterilerine deneyim ve birikimini sunarak kazancını yatırıma dönüştüren firmamız HAKAN ÇELİK SANAYİ MAMUL GIDA İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sizlerin hizmetinde olmanın gururunu yaşamaktadır.

Misyon

HAKAN ÇELİK SANAYİ MAMUL GIDA İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.; 2004 yılında giderek büyüyen teknolojiyi yakından takip ederek günümüzde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Vizyon

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Hedefimiz

HAKAN ÇELİK SANAYİ MAMUL GIDA İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ailesi olarak bu alanda akla gelen ilk isim olmak.

MÜŞTERİ YORUMLARI

1,500

MUTLU MÜSTERİ

550,000

TON ÇELİK - SAC KESİMİ

15

YILLIK TECRÜBE

35

KİSİLİK UZMAN KADROMUZ

450

OLUMLU GERİ DÖNÜS